top of page
Intertwined

HAKKIMIZDA

Ekran Resmi 2019-06-18 02.50.03.png

Tutkuyla başladığımız bu işte öncelikli amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir. Bu amacımızı gerçekleştirirken alanında uzman diş hekimleriyle çalışıp, en ileri teknolojiyi kullanmayı ve uluslarası standartlarda hizmet vermeyi kendimize vazife biliriz.Amacımız hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır. 

Tutkularımızı gerçekleştirirken hastalarımıza etik kurallar çerçevesinde davranan iyi eğitimli, hekim ve asistanlarımızla çalışırız. Sektördeki en kaliteli ve sağlıklı malzemeleri kullanmak kendimize ve hastalarımıza olan saygımızın bir sonucudur. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun
olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve dış sağlıkları en üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.

Gerek tedavi sürecinde gerek tedavi sürecinden önce ve sonra hasta ve danışanlarımıza samimi, dürüst ve şeffaf olmayı hedefleriz. Profesyonel ve sıcak ekibimizle mutlu bir aile ortamı oluşturmayı hedefleriz.

Ekran Resmi 2019-06-19 04.30.57.png

Can diş kliniğinde implant ve cerrahi uygulamaları, gülüş tasarımı hizmetleri, zirkonyum ve lamine diş kaplama uygulamaları, estetik diş hekimliği uygulamaları, diş eti tedavileri, çocuk diş hekimliği, beyazlatma ve 20 yaş dişi operasyonları başta olmak üzere geniş çerçevede tüm tedavileri gerçekleştirmekteyiz.

Can Klinik sizler için bir sağlık merkezinden çok kendinizi her zaman evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz bir merkez olmayı hedefler. Burası sizler için sadece tedavi ihtiyacınızı giderebileceğiniz bir yer değil Gülüşünüzü yeniden keşfedebileceğiniz bir Diş kliniğidir.

bottom of page