top of page

YURT DIŞI HASTALARIMIZ

Hoş Geldiniz

EGE'NİN İNCİSİ İZMİR DİKİLİ'DE MASMAVİ DENİZİ İLE DÜNYANIN EN ÜNLÜ KOY VE ADALARININ ETRAFINDA TATİLİNİZİ PLANLAMAYA BAŞLAYALIM. NE DERSİNİZ?

 

Modern diş hekimliğinin her alanında olağanüstü kalitede hizmet sunarak ailenizin her üyesinin diş sağlığı ve estetiğini sanatımızla karşılamayı hedefliyoruz. Tatil bölgesinde bulunan kliniğimiz için randevunuzu hemen alın; sizinle ilgilenmeyi dört gözle bekliyoruz.

RANDEVUNUZU HEMEN PLANLAYALIM

Randevu talebinizi hemen oluşturmanız durumunda kişisel asistanınız sizinle en yakın zamanda iletişime geçecektir ve talebinize istinaden Ön muayene, Uçak bileti satın alımları, Konaklama rezervasyonlarınız ve tüm detaylı bilgiler tarafınıza aktarılıcaktır. Unutmayın her zaman yanınızdayız...

HİZMETLERİMİZ

Hastalarımızın tedavi öncesi ve sonrası 7/24 destek alabilecekleri bir çok dili konuşan, dinamik bir ekibe sahibiz. Destek ekibimiz, her türlü sorunuzu ve ihtiyacınızı mümkün olan en kısa sürede çözümler, size güvenli ve huzurlu bir tedavi süreci sağlar. Yurt dışından gelen hastalarımız için ücretsiz transferimiz ve konaklama hizmetimiz ve Helikopter şehir turu hizmetimiz mevcuttur. Hastalarımızın mutluluğu ve konforu kendimize olan saygımızın sonucudur. Doktorlarımız ve Çene Cerrahlarımız en modern tedaviler ve 1. sınıf kalite malzemelerle diş sağlığınız ve estetiğiniz için sanatlarını icra ederken size de Ege'nin güzel tatil bölgesinde güneşin tadını çıkarmayı teklif ediyoruz.

            Tedavim Esnasında Nereleri Gezebilirim?

Kliniğimiz Dünyaca ünlü koyların bulunduğu Ege'nin incisi İzmir/Dikili'de bulunmaktadır. Biz tedavinizi en yüksek malzeme kalitesi ve en gelişmiş tekniklerle sizinle buluştururken sizde Ege'nin serin sularında güneşin ve yazın keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Antik şehirler, Koylar, Plajlar, Tarihi Kaleler, Yunan ve Türk Adaları, Lezzetli Restoranlar ve daha bir çok yerle çevrili Kliniğimizin konumuyla ilgili aşağıda belli başlı tatilin keyfini çıkarabileceğiniz yerleri bulabilirsiniz. Sizi dört gözle bekliyoruz...

Hemen Randevu Al!
Cinsiyet

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz! EN YAKIN ZAMANDA KİŞİSEL ASİSTANINIZ SİZE GERİ DÖNÜŞ SAĞLAYACAKTIR...

kisspng-nursing-college-health-care-regi
bottom of page